روش بسته بندی لباس هنگام اسباب کشی

روش بسته بندی لباس هنگام اسباب کشی

بهترین روش بسته بندی لباس در هنگام اسباب کشی

اگر نگران بسته بندی لباس های خود در اسباب کشی هستید ، ما بهترین بهترین روش بسته بندی لباس در هنگام اسباب کشی را به شما معرفی می کنیم.

نکات و ترفندهای بسته بندی زیادی برای آماده سازی شما برای اسباب کشی وجود دارد به طوری که به کمک آن ها می توانید لباس های خود را حرفه ای بسته بندی کنید. قبل از اینکه لباس خود را جمع کنید و آن ها را با عجله بسته بندی کنید ، زمانی را برای سازماندهی آن ها در نظر بگیرید. با این کار  شما فقط لباس هایی را که لازم دارید را جمع آوری و بسته بندی می کنید. اگر می خواهید بدانید که چگونه لباس ها را برای اسباب کشی به صورت سازمان یافته بسته بندی کنید با مرتب کردن لباس های خود قبل از بسته بندی ، بسته بندی آن ها را راحت تر کنید.

تصمیم بگیرید که چه لباس هایی را نگه دارید.

اگر می خواهید بدانید که چگونه لباس ها را برای اسباب کشی  بسته بندی کنید ، ابتدا تصمیم بگیرید که چه لباس هایی را نگه دارید. از نگه داشتن لباس هایی که دیگر هرگز آن ها نخواهید پوشید ، خودداری کنید. غربال کردن لباس ها می تواند یک کار چالش بر انگیز باشد. هنگامی که تصمیم می گیرید کدام لباس را بپوشید و کدام یک را رها کنید ، به خاطر داشته باشید که با غربال کردن لباس ها فضای اضافی بیشتری را در دسترس خواهید داشت.

به طرف کمد لباس خود بروید شما می توانید لباس های خود را به دو قسمت جدا کنید. قسمتی برای لباس هایی که عاشق آن ها هستید اما دیگر متناسب شما نیستند و می توانید آن ها را اهدا کنید و قسمت دیگر لباس هایی که به آن ها نیاز دارید.

لباس ها را به ترتیب اولویت بسته بندی کنید.

اگر بدانید که چطور لباس های خود را برای اسباب کشی صحیح بسته بندی کنید ، بعداً هیچ استرسی را نخواهید داشت. قبل از بسته بندی ، تمام لباس های خود را بشویید. سپس می توانید ، لباس ها را به ترتیب اولویت بسته بندی کنید. برای آسان کردن کار خود ، ابتدا لباس هایی را که بسیار کم از آن استفاده می کنید ، بسته بندی کنید. مگر اینکه بدانید قبل از روز اسباب کشی به آن ها احتیاج دارید ، با بسته بندی لباس های فصلی شروع کنید. این بهترین روش برای مرتب کردن لباس های شما است. با بسته بندی لباس های فصلی که از آن دورتر هستید ، شروع کنید. به عنوان مثال اگر تابستان در حال اسباب کشی هستید ، احتمالاً به لباس های کاموایی و پالتو احتیاج ندارید.

بسته بندی لباس ها به ترتیب اولویت

نحوه بسته بندی لباس بر اساس نوع آن

نحوه بسته بندی لباس در اسباب کشی بر اساس نوع آن دارای تفاوت های زیادی می باشد. از لباس های  آویزان شده تا لباس راحتی و کفش ، هر مورد باید به روشی خاص بسته بندی شود و برای بسته بندی هر یک از آن ها باید کارتون و یا نایلون های مخصوصی را در نظر گرفت.

بسته بندی لباس ها بر اساس نوع آن

احتمالا شما لباس های آویزان شده ی زیادی دارید. از آنجا که آن ها به راحتی چروک می شوند ، مهم است که آن ها را به درستی بسته بندی کنید. حتما نمی خواهید یک روز را صرف اتو کردن کنید یا آن ها را به خشکشویی ببرید و هزینه زیادی را متقبل شوید. مطمئنا راه های مناسبی برای بسته بندی و جابجایی هر دسته وجود دارد. اکنون چهار روش کارآمد برای بسته بندی لباس های آویزان بدون چروک شدن آن ها را به شما معرفی می کنیم:

استفاده از کارتون های رگال دار یک روش کاربردی برای بسته بندی لباس

بهترین راه برای بسته بندی لباس های آویزان شده ، استفاده از کارتون های رگال دار است. این جعبه های مستطیل شکل دارای میله های آویزان هستند که برای جابجایی لباس روی چوب لباسی ایده آل هستند. آن ها به اندازه کافی محکم هستند و حجم زیادی از لباس را در خود جای می دهند و شکل آن ها باعث می شود لباس ها از هرگونه چین و چروک حفظ شوند. این کارتون ها اغلب گران هستند ، اما اگر بودجه شما اجازه می دهد ، هنگام تصمیم گیری در مورد تعداد جعبه های مورد نیاز بسته بندی ، حتما چند کارتون رگال دار را به لیست خود اضافه کنید.

استفاده از کارتون های رگال دار

استفاده از کاور پوشاک برای بسته بندی لباس

استفاده از کاور پوشاک یکی دیگر از روش های بسته بندی لباس های شما در امر اسباب کشی می باشد. محافظت از لباس ها هنگام اسباب کشی ، بسیار مهم است. بسته بندی لباس برای جابجایی به کمک کاور پوشاک می تواند بسیار با ارزش باشد به طوری که می توانید لباس های خود را از گرد و غبار محافظت کنید. کاورهای پوشاک به راحتی در اتومبیل شما آویزان می شوند و یا می توان در بالای جعبه های دیگر قرار دهید. اگر بودجه کمی برای بسته بندی لباس های خود دارید ، می توانید کاورهای پوشاک را به جای کارتون های رگال دار جایگزین کنید.

استفاده از کاور پوشاک

بسته بندی لباس در کیف و چمدان روش مقرون به صرفه برای بسته بندی لباس

ممکن است بخواهید برای بسته بندی لباس هایی خود در پروسه اسباب کشی از کیف و چمدان استفاده کنید و به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید. از آنجا که چمدان ها برای نگه داشتن لباس ساخته شده اند ، بسته بندی لباس در کیف و چمدان آسان است. به علاوه آن ها می توانند در ازای استفاده از آن ها بجای کارتون های رگال دار ، در هزینه خود صرفه جویی کنید. هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه بسته بندی لباس برای جابجایی با یک چمدان ، به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در فضا باشید. سعی کنید تمامی لباس ها را به خوبی تا کنید تا فضای کمتری را اشغال کنند.

بسته بندی لباس در کیف و چمدان

اگر کیف یا چمدان شما چرخ ندارد ، مراقب باشید آن را سنگین نکنید. شما باید قادر به حمل آن باشید ، بنابراین وزن آن را در یک حد معقول حفظ کنید.

استفاده از کیسه های وکیوم برای بسته بندی لباس

استفاده از از کیسه های وکیوم برای بسته بندی لباس به میزان زیادی جحم لباس های بسته بندی شده شما را کاهش می دهد.این کیسه ها دارای یک زیپ می باشد که از طریق آن می توانید لباس ها را در داخل آن قرار داد و یک محفظه دارند که به وسیله جاروبرقی می توان هوای اضافی موجود در آن را خارج کرد. این کیسه ها به میزان ۷۵ درصد از حجم لباس ها می کاهد و یک گزینه عالی برای بسته بندی لباس های شما محسوب می شوند. مراقب باشید لباس های خود را به مدت طولانی در کیسه های بسته شده خلاء قرار ندهید. چون قرار گیری لباس ها برای مدت طولانی ، ممکن است به آن ها  آسیب برساند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *